Kongresi i PS, pamjet që nuk u kapën nga kamerat dhe disa takime të 'fshehta' të socialistëve

Ogerta Manastirliu dhe Pandeli Majko në Kongresine PS

Partia Socialiste organizoi kongresin në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit.

Teksa kanë mbetur vetëm 3 muaj nga ky test i rëndësishëm për maxhorancën, “selia rozë” ndezi motorët në sheshin “Nënë Tereza”.

Më poshtë, disa nga fotot e shkrepura në këtë aktivitet.

  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Sirena ambulance kudo'/ Kasaphanë në Bjerut pas shpërthimit! (VIDEO)