Detajet e operacionit/ Flamur Hakës i sekuestrohet Jeep-i i blinduar, mes të shoqëruarve e Lutfi Haka

arrestimet Nikël

Ndërsa orët kalojnë të tjera detaje mësohen nga operacioni i mëngjesit të sotëm në Nikël. 

Shqiptarja.com dhe Report Tv mësojnë se RENEA ka sekuestruar edhe një automjet të blinduar tip Jeep në pronësi të Flamur Hakës. Po ashtu mes të shoqëruarve është edhe babai i Marenglen  Hakës, Lufti Haka


Lajmi kryesor:

FNSH e RENEA rrethon Niklën në Krujë, bastisen vilat e të ‘fortëve’, 11 të shoqëruar (Pamjet ekskluzive+Emrat)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Everest Çakës, gazetari në 'Pa Protokoll': Një person u shoqërua pas ngjarjes! U arratis nga komisariati i Elbasanit duke shfrytëzuar momentin që shkoi në tualet