Kontrolle për makina me xhama të zinj e persona me armë, Policia e Vlorës dhe FNSH e Fierit shtojnë vigjilencën gjatë fundjavës

Policia e Vlorës dhe FNSH e Fierit kanë shtuar masat dhe kontrollet, për shkak të fluksit të shtuar të mjeteve gjatë fundjavës.

Kontrollojnë vijojnë në hyrje dhe në dalje të qytetit të Vlorës, ku është rritur vigjilenca për të evidentuar makinat me xhama të zinj si edhe persona në kërkim, apo që mund të mbajnë armë.

 

Lajm në përditësim...

D.GJ/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Alban: 24/09/2022 23:39

  Police derdimena.Aty kalon elefanti e keta merren me mizat.

  Përgjigju
 • Loit: 24/09/2022 21:44

  Po me xhama te zinj lejohet ca kontrollesh bejne keta

  Përgjigju
  • Pëçua: 16/10/2022 12:22

   Kontrolle se kush dhijar droge fshihet pas xhamave te zinj, mos u habit shume Loqit

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta