Burri akuzon gruan për vjedhje në Korçë, policia i gjen 2 milion lekë të fshehura

Burri akuzon gruan për vjedhje në Korçë, policia i gjen 2 milion lekë të fshehura

Foto ilustruese

Një 41 vjeçare është arrestuar nga policia e Korçës pasi dyshohet se ka vjedhur një shumë parash në shtëpinë bashkëshortore në Voskopojë.

Sipas policisë A.N banuese në Korçë ka marrë nga shtëpia e përbashkët familjare në fshatin turistik Voskopojë një shumë parash që sipas bashkëshortit që ka bërë dhe denoncimin në polici kapin vlerën e 20 milion lekëve.

Pas denoncimit të marrë blutë e Korçës kanë bërë dhe arrestimin e zonjës e cila i ka mohuar akuzat por policia pas kontrollit i ka gjetur rreth 2 milion lekë të fshehura të cilat dhe janë sekuestruar nga policia. Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprime të mëtejshme.

E.K/K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Qeni merr drejtimin e makinës, fotoja që po bën xhiron në rrjet

FOTOLAJM/ Qeni merr drejtimin e makinës, fotoja që po bën xhiron në rrjet