Korçë/ E kthyer përmbys, makina përfundon në kanal! Shoferi shpëton mrekullisht (VIDEO)

POGRADEC- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Pogradec- Korçë, në afërsi të fshatit Zërvaskë.

Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal, por fatmirësisht shoferi ka marrë vetëm disa plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Report sjell pamje nga aksidenti, ku shihet makina e kthyer përmbys në një kana.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti, ndonëse nga raportimet paraprake mësohet se shkak mund të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara si edhe rruga e vështirë e pandriçuar.

1606670453_makinakorce.jpg

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Turqi-Francë bien dakord të rinisin dialogun! Erdogan i shkruan letër, Macron ia kthen turqisht: I dashur Tajip