Korçë, gjendet një trup i pajetë në anë të një rruge, ja dyshimet e para të policisë

Policia natën

Një trup i pajetë është gjetur në fshatin Kamenicë të Korçës. Policia bën me dije se trupi i përket shtetasit M. A., rreth 58 vjeç, banues në Kamenicë, i cili është gjetur në anë të një rruge pa shenja dhune.

Nga të dhënat e para, uniformat blu njoftojnë se dyshohet që viktima të ketë qenë në gjendje të dehur.

Informacioni paraprak i policisë:
Më datë 15.05.2018, rreth orës 18:50 në fshatin Kamenicë-Korçë, në anë të një rruge në fshat, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, trupi i shtetasit M.A, rreth 58 vjeç, banues në Kamenicë.

Nga të dhënat e para, dyshohet se viktima mund të ketë qenë në gjendje të dehur. Po punohet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes, si dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Tensionohet situata në Morinë, qytetarë tentojnë të ndalojnë shoferët nga Kosova, ndërhyn policia