Korçë/ Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4-vjeçe, arrestohet 33-vjeçarja! Shkatërroi dhe disa orendi shtëpiake

Korçë/ Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4-vjeçe, arrestohet 33-vjeçarja! Shkatërroi dhe disa orendi shtëpiake

Foto ilustruese

KORÇË- Një ngjarje e pazakontë është regjistruat mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një 33-vjeçare ka rrahur vjehrrën, kunatin dhe vajzën e vogël 4-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 13 në  Korçë, ku në pranga ka rënë . A., 33 vjeçe, banuese në Durrës.

Mësohet se e reja, për arsye ende të paqartja ka rrahur vjehrrën M. A., 63 vjeçe, kunatin  E. A., 37 vjeç, dhe vajzën e saj të mitur 4-vjeçare, si edhe ka dëmtuar orendi dhe sende të tjera shtëpiake.

" Materialet në ngarkim të saj i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprat penale "Dhuna në familje", "Keqtrajtimi i të miturit" dhe "Shkatërrimi i pronës'", njofton Policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vicidoli: 04/01/2021 17:53

    Kjo asht pasoj e shthurjes se shoqnis qe bani Edvin Droga cdo dite vret e pret ndaj u baj thirrje me u cue e me shporr e me vendis prijsin Berishe.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite