Korçë/Rrahu mizorisht gruan, ajo tentoi vetëvrasjen me thikë! Arrestohet burri dhunues

Korçë/Rrahu mizorisht gruan, ajo tentoi vetëvrasjen me thikë! Arrestohet burri dhunues

Një 34-vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar gruan e tij, e cila në kushtet e depresionit ka tentuar të vetëvritet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Orman, në Maliq të Korçës.

34-vjeçari Emiljano Ramadani, 34 vjeç ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij 22 vjeçe, e cila në gjendje të rënduar psikologjike, ka tentuar të vetëvritet me thikë dhe ndodhet në Spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Pjeter: 21/11/2021 12:49

    34 vjecari 34 vjeç!!!!! Normal, eshte i nevojshem nje "saktesim i sakte",jo te gjithe e dine qe nje 34 vjecar eshte 34 vjeç!!!!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Netanyahu në Uashington në mes të paqartësive politike në SHBA

Netanyahu në Uashington në mes të paqartësive politike në SHBA