Korçë/ Digjet makina në ecje, brenda ndodheshin çifti me vajzën 7-vjeçare, nuk ka të lënduar (VIDEO)

KORCË- Në afërsi të pazarit të vjetër të Korçës është djegur një makinë me një famialje brenda.

Makina e tipit "Golf 4"-sh ka qenë në ecje me një familje prej tre anëtarësh, çifti dhe vajza 7 vjeç, por nuk ka të lënduar.

Deri tani nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe dyshimet e para janë për një shkëndijë elektrike.

Pas lajmërimit nga banorët, zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje për të shuar flakët.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?



×

Lajmi i fundit

Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi

Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi