Korrupsion për një makinë me dru, Report Tv zbardh hetimet e SPAK në Policinë Gjyqësore të Elbasanit

Korrupsion për një makinë me dru, Report Tv zbardh hetimet e SPAK në Policinë Gjyqësore të Elbasanit

1685002448_WhatsAppImage20191218at12.50.08.jpeg

Policia e Elbasanit ka bllokuar një makinë që po transportonte drru zjarri në Gramsh. Kamioni është dëeguar në komisariat raporton gazetarja e Report Tv, Keti Banushi. Ngarkesa e druve  u përkiste Taragjinëve. Lulzim Hasa është i njohuri i tyre dhe po ashtu ka kryer rolin e sekserit. Ai ka ndërhyrë tek dy oficerët Celnik Toska dhe Sefer Shuka që të lironte kamionin.  Ngarkesa e druve kushtonte 30 mijë lekë. Kamioni nuk është liruar.


Lajmi kryesor:

50 mijë deri në 100 mijë lekë ryshfet për të liruar makinat e bllokuara, nën hetim nga SPAK 2 policë gjyqësorë në Elbasan, arrest shtëpie njërit prej tyre! GJKKO lë në burg sekserin


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Korçë, burri plagos me thikë gruan dhe ia mbath nga vendngjarja! 38 vjeçarja transportohet në spital në gjendje të rëndë (EMRAT)

Korçë, burri plagos me thikë gruan dhe ia mbath nga vendngjarja! 38 vjeçarja transportohet në spital në gjendje të rëndë (EMRAT)