Krim brenda familjes në Fier! Një 29-vjeçar vret me thikë bashkëshorten, largohet nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, në lagjen Sheq i Madh. Report Tv mëson se 29-vjeçari Demokrat Medinaj, ka vrarë më thikë bashkëshorten e tij shtetasen Irvana Medinaj, 28 vjeçe dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:20, në lagjen "Sheq i Madh", në banesën e çiftit, ku 29-vjeçari ka goditur me mjet të mprehtë( thikë), bashkëshorten e tij, e cila ka ndërruar jetë. Mësohet se çifti ka dy fëmijë të mitur dhe dyshohet se vrasja e bashkëshortes mund të ketë ndodhur nga një konflikt i çastit.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit i cili është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1616002730_FIER1.jpg

Banesa ku ndodhi krimi

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Amos reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kërkoj ndjesë nëse dikush është fyer nga shakatë e mia

Amos reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kërkoj ndjesë nëse dikush është fyer nga shakatë e mia