Krimet e Rënda kërkojnë zgjatjen e afateve të hetimit për grupin Bajri

Krimet e Rënda kërkojnë zgjatjen e afateve të hetimit për grupin Bajri

Prokuroria për Krime të Rënda ka kërkuar zgjatjen e afateve të hetimit për grupin Bajri. Kërkesa i është dërguar gjykatës.

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta raporton se më datë 20 shtator do zhvillohet seanca ku gjykata do të marrë vendimin nëse do të zgjasë afatin e hetimit për Safet Bajrin, Astmer Bilalin, Ilir Rustemi dhe Ismet Idrizi. 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

‘Fjollë dashnie’, takimi poetik mbledh poetët e rinj në Lezhë, tinguj violine dhe poezi në gegnisht në takimin e Pllanës

‘Fjollë dashnie’, takimi poetik mbledh poetët e rinj në Lezhë, tinguj violine dhe poezi në gegnisht në takimin e Pllanës