Krimet e Rënda kërkojnë zgjatjen e afateve të hetimit për grupin Bajri

Prokuroria për Krime të Rënda ka kërkuar zgjatjen e afateve të hetimit për grupin Bajri. Kërkesa i është dërguar gjykatës.

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta raporton se më datë 20 shtator do zhvillohet seanca ku gjykata do të marrë vendimin nëse do të zgjasë afatin e hetimit për Safet Bajrin, Astmer Bilalin, Ilir Rustemi dhe Ismet Idrizi. 

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen