Krimi i rëndë në familje, zbardhet ngjarja, mësohet pse 59-vjeçari vrau të dashurën dhe motrën e saj në Tiranë (VIDEO)

Është mësuar shkaku i krimit të rëndë në familje mëngjesin e sotëm në Tiranë. Dyshohet se dy motrat i ka vrarë një 59-vjeçar pasi njëra prej grave kishte refuzuar të vazhdonte lidhjen me të. 


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Rang kombëtar/ 1 javë para 25 prillit, shqiptarët i japin PS-së mandatin e tretë! Asnjë ndryshim këto 11 ditë për 3 partitë e mëdha