Krimi në familje në Vlorë, zbardhet identiteti i 2 viktimave

Krimi në familje në Vlorë, zbardhet identiteti i 2 viktimave

Zbulohet identiteti i viktimave në Vlorë. Mësohet se viktima kanë mbetur nipi, i identifikuar si Genci Koreta, 39 vjeç dhe xhaxhai Jorgji Koreta, 64 vjeç.


Lajmi kryesor:

Nipi vret me armë gjahu xhaxhanë në Vlorë dhe më pas veten! Autori dyshohet me probleme të shëndetit mendor! Shkak dyshohet sherri për pronën, të afërmit: Shkonin shumë mirë bashkë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor