Kristi pyetet sërish për Keisin: Portreti që bëra për të më doli nga shpirti, ja si është situata tani

Kristi pyetet sërish për Keisin: Portreti që bëra për të më doli nga shpirti, ja si është situata tani

Portreti i bërë nga Kristi për Keisin

Ish-banori i Big Brother VIP, Kristi ishte së fundmi ka folur për pasionin e tij, pikturën por edhe për rrugëtimin në reality show. I pyetur rreth Keisit, ai tha se nuk kanë më asnjë kontakt me njëri-tjetrin.

“Portreti që i bëra Keisit, më doli shumë nga shpirti dhe ishte reflektim i situatës aty brenda, se si e shihja unë Keisin. Tani nuk kam fare komunikim me të”, tha Kristi.

Kujtojmë se mes Keisit dhe Kristit pati një lidhje brenda shtëpisë që nuk zgjati shumë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it