Foto/ Shfaqen kudo bashkë! Çfarë po ndodh mes Kristit dhe Deas, postimi i fundit i tregon të gjitha

Foto/ Shfaqen kudo bashkë! Çfarë po ndodh mes Kristit dhe Deas, postimi i fundit i tregon të gjitha

Kristi dhe Dea

Që pas mbarimit të “Big Brother Vip” dy finalistët e këtij edicioni Dea Midhel dhe Krist Aliaj po shfaqen kudo nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kjo ka bërë fansat të aloudojnë rreth një romance mes dyshes.

Dy javë më parë, Kristi dhe Dea njoftuan pjesëmarrjen e tyre si pjesë e jurisë në “She’s on Top” dhe për shkak të këtij projekti ata janë parë më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit kohët e fundit.

Megjithatë, Dea më shumë dhe Kristi më pak, kanë nisur edhe të ngacmojnë pak fansat e tyre me daljet e shpeshta apo me aktivitetet që bëjnë gjatë ditës.

Kjo ka bërë që ndjekësit e tyre të aludojnë për një romancë të mundshme mes saj dhe Kristit, edhe pse, në fakt, deri tani nuk duket asgjë e tillë.

Megjithatë kimia mes tyre është e dukshme deri tani dhe ka qenë edhe gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë e BBV.

Në postimine  fundit në Instastory Dea Mishel ka ndarë momentin me kristin teksa bëjnë pazare në një qendër tregtare.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lira: 17/07/2023 22:49

    Kristi dhe Dea jane çun mami e goce babi.Keta jane te llastuar e nuk e njohin jeten reale se i mban familja.Jane te arsimuar dhe te kulturuar

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit