Kristi tenton të bindë Nitën të bashkohet me grupin e Oltës: Duhet të jesh lojtar i fortë të qëndrosh në mes, nuk të intereson

Kristi tenton të bindë Nitën të bashkohet me grupin e Oltës: Duhet të jesh lojtar i fortë të qëndrosh në mes, nuk të intereson

Nita Latifi

Nita dhe Diola të cilat u bënë pjesë e shtëpisë së Big Brother disa ditë pas nisjes së tij, por që prej ditës së parë, kanë qëndruar vetëm dhe nuk e kanë quajtur veten pjesë të një "grupi", konkretisht të Oltës apo të Luizi. 

Grupi i Luizit në krahasim me tjetrin, është më i “vakët”, ku pjesë e saj kanë mbetur vetëm Armaldo, Valbona dhe Kiara. Ndërsa pjesa tjetër e shtëpisë, duke nisur nga Amos e deri tek Kristi, janë në krah të  Oltës. Ditën e sotme, ndërkohë që ishin duke kërcyer, Kristi është përpjekur t’i mbushë mendjen Nitës që t’i bashkohet grupit të tyre. Në mënyrë të tillë që Luizi të përballet “i vetëm” me grupin e Oltës, gjë që sipas Kristit kjo do e dobësojë atë. Ai po i kërkonte Nitës të bashkohej me grupin e Oltës, pasi të qëndruarit vetëm nuk është në favor të saj. Sipas Kristit, duhet të jesh lojtar shumë i fortë që të qëndrosh në mesin e të dyja grupeve.

Por, Nita nuk ka pranuar duke thënë se dëshiron të jetë në mes.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian

'Bëni dush dhe largohuni', Hallaçi shmang tensionet pas humbjes me Egnatian