Kriza politike dhe Reforma Zgjedhore/ Deputetët e CDU-CSU mbërrijnë në selinë e PD-së

Deputetët e CDU-CSU mbërrijnë në selinë e PD-së.


Lajmi kryesor:

Basha shtyn dialogun për zgjedhoren, kushte të reja Ramës: Jo reformë me opozitën e re....Platforma me 5 pika!


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)