Kruja dhe Kurbini mbulohen nga mjegulla e dendur! Mjetet qarkullojnë me vështirësi

Zona e Krujës dhe Kurbinit është mbuluar nga mjegulla e dendur këtë mbrëmje.

Kjo situatë ka krijuar vështirësi në lëvizjen e automjeteve në segmentin Fushë Krujë-Milot.

Mjergulla ka nisur prej disa orësh dhe vijon të jetë prezente në këto zona.

Në këto kushte apelohet që drejtuesit e mjeteve të lëvizin me kujdes.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Akuzat për përdhunim, arrestohen dy lojtarët e klubit të Premier League në Angli

Akuzat për përdhunim, arrestohen dy lojtarët e klubit të Premier League në Angli