Kryemadhi mbërrin në Presidencë, pritet të takohet me presidentin Meta

Kryetarja e LSI-së ka mbërritur në Presidencë, ku do të takohet me Presidentin Ilir Meta.

Ajo ka qenë e shoqëruar me ish deputetin e LSI-së, Endrit Brahimllarin.

Ditën e sotme presidenti Meta është takuar me krerët e partive politike dhe sëfundmi ka ardhur edhe Monika Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

Meta mbyll konsultimet me partitë për datën e zgjedhjeve! Rama: Dakord për çdo datë, përveç 2 majit! Basha: Shqiptarët duan zgjedhje sot! Hajdari: Propozova ditën e Pashkëve


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

150 vjetori i “Homerit” shqiptar në Shkodër! Shkodra përkujton Gjergj Fishtën, akademikë e studiues: Veprat e poetit, pasuri e Kombit