POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kryemadhi: Meta kujton se po sheh filmin 'Armiku te porta'

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u pyet nga gazetarët për retorikën e përdorur nga presidenti Ilir Meta për dialog mes palësh. Ajo injoroi deklaratën e tij duke thënë se Meta duhet të ketë parasysh se nuk jemi në luftë dhe ky nuk është filmi 'Armiku te porta'.

"Nëse Meta kujton se po sheh filmin 'armiku te porta' duhet të ketë parasysh që nuk jemi në luftë. Vjedhja e votës ka sjellë varfërimin e shqiptarëve dhe shpërnguljen e shqiptarëve", tha Kryemadhi.Lajmi kryesor:

7 orë bomba molotov ndaj institucioneve, Basha: Në mëngjes kërkojmë lirimin e Dollapit! Të hënën sërish protestë (VIDEO)


m.v./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Emigrant: 11/05/2019 19:38

    Mjere ato kafshe qe ju vijne mrapa juve, Ata te mjere se dinè qe keto jan vetem nje loje basha, Rama e Monika. Ju beni strategjine e e vjedhjeve ne darke dhe perplasni popullin ne mjes.Tani ka nderru ora , populli ne darke proreste e ju gjate dites pazar. Po ju vjen fundi dhe ju peseshes te famshme. Digjni leket e popullit me duart e tyre se kaq dinè ata mjere, harrojne se çdo dhune na kthen nje vit mrapa.do i madhi e America e kthen fatin ne dore te Rudina Hajdarit.

    Përgjigju
    • Dora e zezë: 12/05/2019 10:41

      Rudina Hajdarit! Shoku ti vërtet qënke keq