Kryemadhi publikon video nga takimet në Durrës: Vota do të jetë për uraganin e shpresës! LSI garanci për ndryshimin që presin qytetarët

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi nga Durrësi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi publikoi një video nga takimet e zhvilluara  një ditë më parë në Durrës.

Përmes rrjetit të saj social Facebook, Kryemadhi shkruan se vota e Durrësit do të jetë për uraganin e shpresës, LSI.

Ajo shtoi se ekipi i Durrësit është garanci për përmbysjen e madhe, për ndryshimin e madh që qytetarët presin.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • tosi: 19/04/2021 17:41

    Video e Nafijes eshte genjeshter , dhe i perket takimit te leshelise ne 2017 kur Nafije turikali ishte ne pushtet. Ne takimin e djeshem ishin 46 vete nga te cilet 36 ishin te importuar nga Tirana dhe shtabi i Agushit ne Vlore. Leshelija ka vdekur ne Durres.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Aleanca e Turqisë me Emiratet e Bashkuara ka rritur ambicien e Erdogan, 'shpëtimi' i vetëm i krizës Izrael-Palestinë