Kryeqyteti bëhet gati për hapjen, dezinfektohen të gjitha parqet e fëmijëve (FOTO)

Pamje nga dezinfektimi

Ditën e sotme janë dezinfektuar të gjitha parqet e lojërave në kryeqytet  për të pritur të gjithë fëmijët.

Tani nuk ka më të diela të mbyllura dhe fëmijët e kryeqytetit mezi po presin të shijojnë parqet e lodrave. Po vazhdohet puna që të vegjlit t'i gjejnë parqet të pastër, të rregullt dhe të sigurt, teksa argëtohen ashtu si kurrë më parë pas izolimit të gjatë për shkak të pandemisë së Covid-19.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hiqen koalicionet parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Doli me leje nga burgu grek, arratiset shqiptari! Kapet sërish, i gjendet 5 kg heroinë, erdhi nga Shqipëria