Kthjellime dhe vranësira të lehta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Kthjellime dhe vranësira të lehta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme do të mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë vendin, ku më të shpeshta paraqiten në zonat përgjatë kufirit lindor, por pa reshje.

Pasditja dhe mbrëmja parashikohet që të vijojnë në të njëjtat kushte atmosferike. Temperaturat e ajrit do të ulen sërish në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 37°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne det dallgëzim 5 ballë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Zbardhen emrat e kandidatëve për qarkun e Elbasanit, socialistët rikonfirmojnë pjesën më të madhe të emrave

Zbardhen emrat e kandidatëve për qarkun e Elbasanit, socialistët rikonfirmojnë pjesën më të madhe të emrave