Kualifikimi i Shqipërisë në Europian, reagon edhe UEFA

Kualifikimi i Shqipërisë në Europian, reagon edhe UEFA

Festa e Kombëtares

 

UEFA ka reaguar pas kualifikimit të Shqipërisë në fazën finale të Europianit 2024. Institucioni i futbollit evropian ka shpërndarë foton e Mujës, me përshkrimin "Shqipëria kualifikohet në Euro 2024".


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Shkuam, pamë dhe u kualifikuam! Shqipëria barazon 1-1 në Moldavi dhe pret zyrtarisht biletën për herë të dytë në një Europian


Ora 21:01
Kualifikimi i Shqipërisë në Europian, reagon edhe UEFA
 • S.DH/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?  ×

  Lajmi i fundit

  VIDEO/ Berat Gjimshiti në fushë, Atalanta barazon 1-1 me Sporting! Të dyja skuadrat në 1/8 e Europa League

  VIDEO/ Berat Gjimshiti në fushë, Atalanta barazon 1-1 me Sporting! Të dyja skuadrat në 1/8 e Europa League