POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kukës, i bllokuar nga bora në fshatin Tërshenë, familjarët e 50-vjeçarit të sëmurë apel për ndihmë

Foto ilustruese

Një 50-vjeçar i sëmurë ka mbetur i bllokuar këtë të premte në fshatin Tërshenë të Kukësit . 
Burime për Shqiptarja. com mësuan se mjetet e ushtrisë janë dërguar për ti ardhur në ndihmë 50- vjeçarit i cili ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore. 


Bëhet e ditur se në drejtim të 50-vjeçarit të sëmurë Bilbil Rexhmati është dërguar autoambulanca po për shkak kushteve ekstreme të motit dhe reshjeve të dendura të dëborës ajo ka mbetur në rrugë. 
Ndërkohë edhe familjarët kanë bërë një apel për ndihmë, pasi gjëndja shëndetësore e familjarit të tyre paqite shumë e rëndë.

b.xh.
Komento