‘Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti’, Bes Kallaku përlotet gjatë spektaklit

 ‘Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti’, Bes Kallaku përlotet gjatë spektaklit

Bes Kallaku

Aktori, Bes Kallaku, është përlotur gjatë spektaklit të djeshëm në 'Ferma VIP' teksa po shihte videoklipin e surprizës së vajzës së Florit.

"Të gjithëve na ndodh që edhe na qan shpirti, por kur ke fëmijën afër të qesh shpirti", dëgjohet të thotë Besi.

Vetëm pak kohë më parë, teksa u përfol kudo nëpër rrjet, ishte Besi ai që konfirmoi ndarjen nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj me të cilën ka edhe dy fëmijë të vegjël Ajka dhe Amen.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?