Kurbin/ Makina del nga rruga, ndërron jetë shoferi 22-vjeçar

Makina e aksidentuar dhe viktima Redon Zefi

KURBIN - Një aksident i rëndë ka ndodhur orët e para të kësaj të marte në aksin rrugor Laç-Patok.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë 22-vjeçari Redon Zefi.

Sipas njoftimit të policisë, duke drejtuar mjetin tip “Opel” ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Makina e aksidentuar

 

E.M./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

22 vjeçarja humbi betejën me COVID, Universiteti i Tiranës: U prenë në mes ëndrrat e saj, ishte me rezultate të larta