Me muskuj dhe i palestruar, kush është efektivi i RENEA-s, që u kap me 1 kg kokainë në Tiranë

1621015346_page001.jpg

Xhulio Liçi

Report Tv ka mundur të sigurojë foton e efektivit të RENEA-s, i cili u kap me 1 kilogram kokainë së bashku me 2 trafikantët në Tiranë. Xhulio Liçi, 28 vjeç nga Fieri.

Ai u arrestua në flagrancë pasi prej ditësh ishte në vëzhgim nga policia e Tiranës.


Lajmi kryesor:

Kokaina shitej në Tiranë, efektivi i RENEA-s u kap me drogë në dorë! Pamjet dhe dinamika e arrestimit të tij dhe 2 trafikantëve, prej ditësh nën vëzhgim


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kushtetuesja i drejtohet Venecias për zgjedhjet vendore të 2019-ës, sipas jush a ishin ato legjitime?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Spektakël i garantuar në 1/8! Portugalia përballet me Belgjikën, Anglia pret Gjermaninë