Kush është i riu që u shit nga Meta si biznesmen, foto së bashku që në 2010

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet Erion Manes që u hoq si biznesmen i ‘Mattias Travel’, denoncoi atë që sipas tij po mbahej në survejim nga patronazhistët prej kohësh. Meta tha se takimi i tij me Manen ka qenë në fillim të pandemisë, kur operatorët turistik kërkonin lehtësira për bizneset. Megjithatë, duket se nuk është kështu, Mane ka një foto në Facebook me presidentin Ilir Meta që daton që në 2010. Në foto që ai ka publikuar në Facebook, duket se është një militant i LSI-së, që sot u përdor nga kreu i shtetit për të sulmuar kreun e DPRRTSH-së, Blendi Gonxhe.


Lajmi kryesor:

'Si më kërcënonin me gjoba se postova në FB foton e Kryemadhit', Meta nxjerr sms e biznesmenit: Patronazhistët kanë ngacmuar dhe vajzën time të vogël


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

Ballkani Perëndimor, loja e keqe e vjetër me hartat