Kush është konkurrenti simpatik i Për'Puthen që trazoi ujërat dhe 'çmendi' vajzat (FOTO)

Kush është konkurrenti simpatik i Për'Puthen që trazoi ujërat dhe 'çmendi' vajzat (FOTO)

Aldis Nikaj

TIRANË- Në Për'Puthen "ujërat" janë trazuar! Hyrja e djalit të ri, Aldis Nikaj, duket se ka bërë që disa prej djemve, të dalin nga zona e tyre e komfortit, e ndërsa e preferuara e tij, është Efi.

Aldis Nikaj, një 25-vjeçar, banues në Itali, i cili drejton një firmë ndërtimi, është futur në Për'puthen që të gjejë dashurinë e tij të jetës, një vajzë nga Shqipëria, atdheu i tij. Në mbrëmjen e Prime, ai tregoi pëlqimin ndaj Efit, edhe pse e la hapur mundësinë për takime me vajzat e tjera, e ndërsa "i tregoi vendin" edhe djemve.

"Mendoj që djemtë nuk kanë ditur të sillen, nuk janë gentleman", tha ai.

Mbetet për t'u parë se cili do të jetë rrugëtimi i Aldisit në Për'Puthen dhe a do e arrijë qëllimin e tij...të gjejë dashurinë e jetës?

1/4
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Çfarë duhet të dini për ekuinoksin e vjeshtës?

Çfarë duhet të dini për ekuinoksin e vjeshtës?