VIDEO/ Debati degradon në dhunë fizike në Përputhen, sherr mes vajzash, Lea godet me shuplakë ish-shoqen e ngushtë

Shoqet e ngushta debatuan me njëra-tjetrën deri në skandal dhe dhunë fizike. Lea goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë. Debati nisi me ofendime dhe me krahasim duke i thënë njëra tjetrës ”Plehrë”.  Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të bërtasi. Debati midis Irisit dhe Orsiolës, konkurrenteve të programit ka degraduar në momentin që u përfshiu edhe Lea, e cila në një moment e goditi ish-shoqen e saj të ngushtë. Tensionet midis  vajzave nuk ka ndaluar pa ardhur “Petro” që ishte edhe “shkaktari” për sherrin.

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Shkodrani-Belgjike: 26/12/2022 15:45

  Shkoni bani derman vedit se lat nam, kjo eshte shoqeria e demagogjise.

  Përgjigju
 • Qyli: 17/12/2022 00:02

  V.k. Na myten bundrat kudo.

  Përgjigju
 • asseli: 15/12/2022 09:47

  emisjon i degjenerum nga 1 e deri ne fund pervec 2 opinionisteve

  Përgjigju
 • Perputhen: 15/12/2022 09:03

  Perputhen emision kurvashe e,horash,dalin ne pah kush eshte rinia shqipetar edhe ku po shkojne,nje model i keq i rinise shqiptare, pa edukate pa kulture,jane ulur ne kolltuqe dy analiste,qe nuk po din me i dhane drejtim emisionit

  Përgjigju
 • Skfjdjd: 15/12/2022 00:10

  Ter rrqiret e mundshme po mblidhen ne media lam kokren e namit

  Përgjigju
 • Turi: 14/12/2022 22:01

  Pun bundrash e sherr baxhellash

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)