Kush janë dy vëllezërit që kishin kthyer 2 qendra masazhi në 'strofull' prostitucioni (FOTO)

1599914069_MariodheAndiRoshi..jpg

Gazetari i Report Tv, Merin Maçi ka siguruar foton e dy vëllezërve Mario dhe Andi Roshi, të cilët kishin kthyer 2 qendra masazhi në 'strofull' prostitucioni.


Lajmi kryesor:

Zbulohen 2 qendra masazhi që ofronin 'shërbime ekstra'/ Pranga 2 vëllezërve, rekrutonin vajza si masazhatore, por i detyronin të kryenin seks me klientët (FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

I ftohti polar na tha 'mirupafshim'! Vijon rritja e temperaturave, kalime vranësirash në pjesën e dytë të ditës