Kësaj here me të vërtetë! Zbulohet data e martesës së Gjikos me Elita Rudin

Reperi Gjiko dhe partnerja e tij Elita Rudi

Vetëm një muaj më parë u përhap lajmi se moderatorja e njohur do të kurorëzojë dashurinë e saj disa vjeçare me reperin Gjiko. Ceremonia do të mbahej me datë 23 gusht, por vetëm dy ditë para kësaj date u anulua gjithçka.

Burimet pranë çiftit u shprehën se arsyeja mund të ketë qenë gjendja që shkaktoi tek Elita, përhapja e këtij lajmi. Ditën e sotme “Indeksonline” shkruan se dyshja e njohur ka vendosur një tjetër datë për dasmën e tyre.

Reperi Gjiko dhe partnerja e tij Elita Rudi 

Reperi dhe moderatorja do të martohen më në fund më datë 21 shtator. Kujtojmë se në qershor të këtij viti, Gjiko i propozoi partneres së tij për martesë, pikërisht në ditën e lindjes së saj.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Indeksi i Bazelit, Spahiu: Askush s'investon në një ekonomi me konkurueshmëri të vrarë e që stimulohet paraja e zezë