FOTO/ I kërkoi burrin për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike ndjekëses

FOTO/ I kërkoi burrin për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike ndjekëses

Elita Rudi

Një pyetje e pazakontë i është bërë moderatores së njohur Elita Rudi, përgjigjen e së cilës e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Moderatorja Elita Rudi ndan shpesh me ndjekësit momente nga aktivitetet e saj të përditshme dhe ato familjare. Por këtë herë ajo u has me një kërkesë paksa të pakëndshme që mund t’i ketë prishur humorin.

Në një bashkëbisedim virtual në Instagram, moderatorja është habitur nga kërkesa që i ka bërë njëra prej ndjekëseve, por përgjigja e saj ishte epike.

 Krahas një postimi ndjekësja i shkruan:

A e jep burrin me qira një natë e dashur?

Ajo u përgjigj:

Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Ishte zhukur prej 7 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçares në Maqedoninë e Veriut

Ishte zhukur prej 7 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçares në Maqedoninë e Veriut