Ky është hoteli luksoz, ku u gjetën të vdekur 4 turistët rusë

1634332809_page.jpg

4 turistët rusë humbën jetën në saunan e një hoteli luksoz pasi qëndruan më shumë se ç'duhet duke u asfiksuar. 2 bura dhe 2 gra u gjetën të vdekur brenda saunës së hotelit luksoz në Qerret të Kavajës. Hotel 'Gloria' është një hotel luksoz me 5 yje dhe është hapur në 2019.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Qerret/ 4 turistë rusë, të afërm me njëri-tjetrin, gjenden të vdekur brenda në sauna në një hotel me 5 yje, u asfiksuan! Prej një jave ishin në Shqipëri (EMRAT)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Berisha u shpall ‘non grata’, Yuri Kim tregon se kush i mblodhi provat