Ky është mashkulli shqiptar më seksi sipas Jonida Maliqit (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi, do të përfaqësoj këtë vit Shqipërinë në Eurovision me këngën “Ktheju Tokës” në Tel Avivi në Israel.

E ftuar në emisionin “Pop Culture” këngëtarja është pyetur se  se cili është mashkulli më seksi shqiptar, Jonida e ka pasur një përgjigje.

“Mendoj që një mashkull tipik shqiptar, që e vlerësoj gjithashtu edhe artistikisht, që ka tipare tipike mesdhetare është Nik Xhelilaj”.

Niku është një prej aktorëve më të sukseshëm që u bë pjesë e kinematografisë në Gjermani dhe së fundmi dhe në Turqi.

 

A.P./Shqiptarja.com
Komento