Ky është njeriu më i papërgjegjshëm në botë, ja veprimi i tij skandaloz kur ambulanca është në emergjencë (VIDEO)

Ky është njeriu më i papërgjegjshëm në botë, ja veprimi i tij skandaloz kur ambulanca është në emergjencë (VIDEO)

MBRETËRI E BASHKUAR- Një video e pazakontë është regjistruar në Mbretërinë e Bashkuar, ku një 38-vjeçar i ka penguar qëllimisht rrugën një ambulance e cila po shkonte në një shërbim.

Ngjarja ka ndodhur rrugës për në Maidenhead, Berkshire, teksa video është filmuar nga vetë stafi.

Shoferi është identifikuar si Albert Butler i cili është dënuar me 18 muaj burg, që iu konvertua në shërbim prove (200 orë pune). Gjithashtu atij i është ndaluar t’i japë makinës për 3 vjet si dhe me gjobë 600 £.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje