Kylie Jenner dëshmon në gjyq për ish të dashurën e vëllait: Më dërgonte mesazhe kërcënuese, mendoj se ishte e droguar

Kylie Jenner dëshmon në gjyq për ish të dashurën e vëllait: Më dërgonte mesazhe kërcënuese, mendoj se ishte e droguar

Kylie Jenner, Rob Kardashian dhe Blac Chyna

Kylie Jenner ka dëshmuar në gjyq për ish të dashurën e vëllait të saj Blac Chyna, 33 vjeçe. Chyna, emri i së cilës është Angela white, po kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim nga Kardashian-Jenners pasi pretendon se krijuan fushatë për të mbyllur shfaqjen e saj 'Rob dhe Blac'.

Kylie rrëfeu se një ditë u zgjua me mesazhe kërcënuese nga Blac Chyna, e cila nisi lidhjen me Rob Kardashian në janar të vitit 2016.

“Mbaj mend që një herë u zgjova me mesazhe kërcënuese. Kujtoj se më çoi shumë emoji dhe shkroi diçka të tillë ‘Fillo të numërosh ditët’. Nuk e di cfarë donte të thoshte. Unë e konsideroj si kërcënim”, tha 24-vjecarja Kylie Jenner.

E pyetur përse nuk njoftoi policisë, ajo tha: “Mendoj se ishte e droguar”. Nuk munguan edhe pyetjet për ish të dashurin e saj, Tyga i cili ka qenë i lidhur me Blac Chyna. Gjatë një debati, ajo e kishte prerë me thikë në krah.

“Kur ishim të lidhur, ai më tregoi problemet që kishte me Chyna, më tregoi krahun e tij duke më thënë se e kishte goditur ajo. Ai më tregoi se Chyna abuzonte me akoolin dhe drogën, ndaj një moment u përfshinë në një debat dhe e kishte prerë”, tha Kylie.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit