Kylie Jenner dhe Travis Scott rikthehen përsëri bashkë

Kylie Jenner dhe Travis Scott rikthehen përsëri bashkë

Kylie dhe Travis

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përsëri bashkë pas ndarjes në muajin shtator të vitit që lamë pas.

Ndarja e tyre u cilësua jo si shkëputje e përhershme por si një pauzë në lidhjen e tyre.

Periudha e pauzës ka marrë fund dhe mediat e huaja kanë bërë të ditur se çifti është ribashkuar.

Sipas mediave të huaja, Kylie dhe Travis kanë disa javë që janë kthyer dhe se jetojnë bashkë tashmë.

Foto e tyre duke u argëtuar

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Kufizimet e energjisë/ Ministria e Ekonomisë në Kosovë-qytetarëve: Gjeni mënyra të tjera alternative për t’u ngrohur në dimër

Kufizimet e energjisë/ Ministria e Ekonomisë në Kosovë-qytetarëve: Gjeni mënyra të tjera alternative për t’u ngrohur në dimër