Kylie Jenner shkon shumë larg me emrin që zgjodhi për foshnjën e sapolindur, zbulojeni

Kylie Jenner shkon shumë larg me emrin që zgjodhi për foshnjën e sapolindur, zbulojeni

Kylie Jenner ka zbuloi emrin e djalit të saj dhe të Travis Scott. Ai do të quhet Wolf Webster.

“Wolf është emri i një djali me origjinë gjermane”, sipas ‘NameBerry’, ndërsa ‘OhBabyNames’ vëren se, “Shumica e etimologëve besojnë se emri rrjedh nga një pseudonim, mbajtësit e të cilit konsideroheshin njerëz të egër dhe dinakë”.

Ylli Keeping Up With the Kardashians, 24, solli në jetë fëmijën e saj të dytë me reperin e “Goosebumps”, 30 vjeç, më 2 shkurt 2022. Ditë më vonë, Kylie ndau një foto bardh e zi përmes “Instagramit” të krahut dhe dorës së vogël të të porsalindurit. Dukej se motra e madhe Stormi Webster po mbante në krahun e foshnjës.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” fillimisht nuk dha më shumë detaje rreth foshnjës së saj të dytë, teksa ajo thjesht përdori një emoji me zemër blu, të cilën fansat e interpretuan si mirëseardhjen e saj të një djali dhe datën si mbishkrim. Mamaja e saj Kris Jenner konfirmoi se Kylie lindi një djalë më 7 shkurt, ndërsa tha se festonte “nipin e saj”.

Rikujtojmë se shumë ndjekës aluduan se emri i djalit të saj do të ishte “Angel”, pasi data e lindjes së tij ishte një numër spiritual, ndërkohë që shumë komente nga të afërmit e Kylie-t në foton e të porsalindurit shkruanin fjalën ‘angel’.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë