Kylie Jenner suprizon sërish, sjell në jetë fëmijën e dytë! Ja rastësia e ëmbël e ditëlindjes së bebit

Kylie Jenner suprizon sërish, sjell në jetë fëmijën e dytë! Ja rastësia e ëmbël e ditëlindjes së bebit

Pritjes së ëmbël për miliarderen amerikane, Kylie Jenner i ka ardhur fundi. Bukuroshja ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në datën 2 shkurt 2022. mLajmin e ka zbuluar vetë 24-vjeçarja në rrjetet sociale vetëm pesë pas ardhjes në jetë të foshnjës.

Në një postim në rrjetet sociale, Kylie Jenner ka publikuar foton e dorës së saj dhe të djalit të vogël, shoqëruar me një zemër ngjyrë blu.

Ylli 24-vjeçar i “Keeping Up With The Kardashians” është e martuar me Travis Scott dhe janë prindër edhe të një fëmijë tjetër. Djali i çiftit erdhi në jetë më 2 shkurt, vetëm një ditë pasi Kylie Jenner festoi ditëlindjen e katërt të vajzës së saj të parë Stormi.

Postimi i Kylie Jenner në Instagram 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Kufizimet e energjisë/ Ministria e Ekonomisë në Kosovë-qytetarëve: Gjeni mënyra të tjera alternative për t’u ngrohur në dimër

Kufizimet e energjisë/ Ministria e Ekonomisë në Kosovë-qytetarëve: Gjeni mënyra të tjera alternative për t’u ngrohur në dimër