'Langaraq' Petrit Vasili përplaset me Ilir Metaj në Komisionin hetimor të Shëndetësisë 

Komisioni hetimor i Shëndetësisë në një moment ka degjeneruar në ofendime mes deputetit të PL-së Petrit Vasili dhe deputetit të PS-së Ilir Metaj

 Mes tyre janë shkëmbyer ofendime duke sharë njëri tjetrin deri dhe ‘langaraq”

Ndërkohë që Vasili fliste me mikrofon, Metaj fliste pa mikrofon.

Duke ndërhyrë Vokshi tha se do të merrte masë pasi të zbardhet cfarë ka ndodhur.

Shikoni videon ...


Lajmi kryesor:

Hetimori i PPP-ve në Shëndetësi, sërish sherr procedural! Opozita akuzon për presion, PS bojkoton! Audituesi i KLSH:192 mln lekë dëm buxhetit


S.G/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kuvend/ 'Mikrokreditë', debate pas raportimit të Sejkos! Braçe: Kush është në konflikt interesi me bandën e përmbaruesve të dalë nga salla! Bardhi: Po bëni avokatin e BSH-së

Kuvend/ 'Mikrokreditë', debate pas raportimit të Sejkos! Braçe: Kush është në konflikt interesi me bandën e përmbaruesve të dalë nga salla! Bardhi: Po bëni avokatin e BSH-së