POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Martinez shpëton Interin, Manchester City-Chelsea premton spektakël sot në Premier League

Lautaro Martinez shpëton Interin dhe Spaletin. Zikaltërit fituan me rezultatin minimal 0-1 përballë Parmës në një ndeshje të vështirë. Tre pikët qetësojnë të paktën për momentin situatën e ndërlikuar. Fitorja e ngjit Interin në kuotën e 43 pikëve në vendin e tretë. Ndërkohë që sot do të zhvillohen ndeshjet e tjera të javës, mes të cilave spikat Sasuolo-Juventus dhe Milan-Cagliari.

Në Premier League sot në orën 17:00 do të zhvillohet kryendeshja mes Manchester City-t dhe Chelsea, ndërsa Tottenham Hotspur do të presë Leicester City. Në Spanjë pritet përgjigja e Barcelonës përballë Bilbaos pas fitores së Realit dje në derbin e Madridit, që u afrua me kreun.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento