POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Le të fillojë udhëtimi i ditëlindjes', Enca planifikon përgatitjet për 23-vjetorin(FOTO)

Enca Haxhia

Megjithëse ende nuk i ka mbushur 23 vjeç, Enca numëron dhjetëra këngë në karrierën e saj, bashkëpunime dhe miliona klikime në YouTube.

Prej disa kohësh këngëtarja ka lajmëruar se ka nisur përgatitjet për ditëlindjen e saj, e cila në 19 tetor mbush 23 vjeç. E konsultuar me ndjekësit e saj, prej të cilëve mori sugjerime për vende të ndryshme, këngëtarja vendosi që këtë 23-vjetor ta kalonte në Paris.

Enca është nisur që ditën e sotme në udhëtimin e ditëlindjes, gjë që e tregoi me një foto të biletës në aeroport dhe ka ndarë me të gjithë pamje nga qyteti të cilin ka nisur ta shëtisë menjëherë sapo ka arritur, siç mund ta shihni në pamjet e mëposhtme.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar këngën e saj të fundit “Kujt po i han” në bashkëpunim me Don Phenom e cila ka marrë miliona klikime nga fansat.

ke.mu./b.ha.
Komento

Komente

  • Sulo: 16/10/2018 23:06

    23 vjece??

    Përgjigju
  • Enver hoxha: 16/10/2018 21:01

    Kjo eshte ber ramet past si gjyshja ime..

    Përgjigju