Lefter Koka takon Fatos Nanon: E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë tij

Lefter Koka dhe Fatos Nano

Deputeti Lefter koka ka shpërndarë një foto në profilin e tij në Facebook me ish kryeministrin Fatos Nano. Koka shkruan se ritakohet me të gjithmonë me të. Ai shprehet se e majta shqiptare sot është forcë progresiste falë Nanos, filozofisë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike.

"Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë!
Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur.
E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofizë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik
" - shkruan Koka.

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • Ku je?!: 24/10/2020 08:15

  Po kur mburrin Nano pisin! Burre i zgjuar Nanua thoshin!! Ah mortja! Nano hajduti,me leket e Shqiptarve jeton ne mes te Wienes! Tallte dhe Bythen me kete popull,qe kane 30 vjet e vazhdojne ta tallin,i linte Nano i zgjuari qe thoni ju,nga 16 ore pa drita.. dhe ju gazetare,vazhdoni i kushtoni vemendje ketyre vemjeve. Turp.

  Përgjigju
 • LORA: 23/10/2020 22:46

  Terin e paska pikur malli per kararin e nano-kurvave !!!

  Përgjigju
 • Jace: 23/10/2020 22:38

  Po sigurisht, persa kohe Nano ka koncesionin e karburanteve ne porto romano, kur vjen per te vjele haracin, ben ndonje foto e i jepni no nje dreke per lehtesirat qe u ka bere bandes se trafikanteve te Durrsit. Ta keni per nder legena.

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 23/10/2020 22:32

  Po Naro po. Kiss ass Fatos Nanos

  Përgjigju
 • Iris: 23/10/2020 21:47

  Duket qe vitet kane lene gjurme te thella te z.Nano,duhet te kujdeset me shume per shendetin,ka nevoje per nje diete te forte!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rindërtohet kisha e vjetër e Shëlbumit në Mirditë, mbahet pas 7 dekadash mesha e parë