Legjenda e muzikës latine, Ricky Martin do të performojë në Tiranë, këngëtari i fton të gjithë: Shpresoj të më bashkoheni

Legjenda e muzikës latine, Ricky Martin do të performojë në Tiranë, këngëtari i fton të gjithë: Shpresoj të më bashkoheni

Ricky Martin

Këngëtari i njohur i muzikës latine Ricky Martin do të performojë për herë të parë në Tiranë. Ylli botëror i cili po zhvillon turin e tij “Ricky Martin Symphonic”, do të ndalojë dhe në vendin tonë.

“Po!! Shumë i lumtur të njoftoj se do të jem në Tiranë, Shqipëri më 20 korrik me koncertin tim Simfonik dhe Orkestrën Kombëtare të Tiranës. Shpresoj që të gjithë të mund të më bashkoheni në koncertin tim të parë në Shqipëri”, ka shkruar artisti.

Kujtojmë se lajmin e bukur se Ricky Martin do të pushtojë skenën në sheshin Skenderbej e bëri me dije kryeministri Rama.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Sevilla rikthehet te fitorja, i shënon pesë herë Almerias (VIDEO)

Sevilla rikthehet te fitorja, i shënon pesë herë Almerias (VIDEO)