Leskaj ironi me Bashën pas mbledhjes së grupit parlamentar: Nuk flas, sepse nuk na jep leje partia

Bujar Leskaj i cili doli kundër vendimit të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar, nga selia blu ka ironizuar kryedemokratin për censurë.

Leskaj i pyetur nga gazetarët se si e komenton vendimin, ironizoi duke u shprehur se 'Nuk flas, sepse nuk i jep leje partia!'.


Lajmi kryesor:

Nisin përçarjet në PD pas përjashtimit të Berishës, 5 deputetë kundër Bashës, 3 pro! Noka: Ky ishte vendim i kryetarit, jo i partisë! Po mohon historinë PD-së! Mbyllen dyert e selisë blu


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba