VIDEO/ Lezhë, 60-vjeçari me biçikletë përplaset nga automjeti dhe transportohet me urgjencë tek Trauma

LEZHË - Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin ‘Laç-Patok’.

Shtetasi 60-vjeçar D.D., banues në Fushë Kuqe po lëvizte me biçikletë në momentin kur u përplas nga një automjet me drejtues E.Ll.

60-vjeçari është transportuar drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje grupi hetimor po kryen punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

G.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

1 milion lekë gjobë për protestuesit në Korçë, Spaho i kthehet Ballës:  Ata nuk i bëjnë kurrë ato lekë! Ministri: S’mund ta bllokojnë rrugën

1 milion lekë gjobë për protestuesit në Korçë, Spaho i kthehet Ballës:  Ata nuk i bëjnë kurrë ato lekë! Ministri: S’mund ta bllokojnë rrugën