Lezhë/ Aksident i 3-fishtë në Shëngjin, 3 të plagosur nga përplasja e fortë

LEZHË- Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Shëngjin, ku kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të resortit “Rafaelo”, ndërsa 3 të plagosurit janë në spital, nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti masiv.

Lajmi në përditësim...

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

'Mirror': Turistët dynden në Shqipëri, destinacionin me ujëra të pastër kristal dhe resorte mahnitëse

'Mirror': Turistët dynden në Shqipëri, destinacionin me ujëra të pastër kristal dhe resorte mahnitëse